ART / Etchings etc / Etching 13061461
nr 1306 1461
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 15/50, dated 1982. Subject: 50x36 cm, missing glass.
ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 15/50, daterad 1982. Motivet: 50x36 cm
Condition: saknar glas
700
SEK 450
Monday February 10 2020
at 20:01:17
300 kr
400 kr